Stolarka z PCV i Aluminium window-top
513-742-240

pon. - pt.: 8:00 - 16:00
sob.: 8:00 - 13:00

Drzwi PCV

System drzwi wejściowych

Dzwi są częścią Waszej przestrzeni życiowej oraz indywidualnego wystroju mieszkania. Dlatego też powinnicie z pełną uwagą podjąć decyzję o wyborze właciwego systemu drzwi wejściowych.

Drzwi nadają charakter Waszemu domowi.

Dzwi pownny być maksymalnie uniwersalne: dopasowane do stylu domu, chroniące przed wpływami atmosferycznymi i zapewniające podstawowe bezpieczeństwo które w razie potrzeby można podwyższyć. Dokładnie te cechy stanową o szczególnych zaletach naszego systemu dzwi wejściowych EuroFutur Classic i Elegance.

Profile z tworzyw sztucznych można dowolnie kształtować w różne formy: okrągłe, łuki i formy ostre - w zależności od Państwa gustu lub szczególnych wymogów stylu domu.

Nasze profile dzwiowe są stabilizowane przyjaznym środowiska naturalnego wapniem i cynkiem, zamiast ołowiu. Tym samym dbamy nie tylko o ochronę środowiska, ale też o jakość dzwi przez cały okres ich użytkowania, gdyż są jeszcze bardziej odporne na wpływy atmosferyczne, dłużej utrzymują połysk i są łatwiejsze do utylizacji. Oto opłacalna ochrona środowiska.


Dodatkowa izolacja cieplna i akustyczna oraz bezpieczeństwo.

Nasze systemy dzwi wejściowych posiadają znakomite właściwośći w zakresie ochrony termicznej i akustycznej. Już w wersji standardowej oferują dobrą ochronę antywłąmaniową. Za pomocąspecjalnych dodatkowych okuć można uzyskać najwyższy posiom zabezpieczenia.

Dosarczymy wszystko, co Państwo potrzebujądla indywidualnego wyglądu drzwi: duży wybór kolorów, nasadzonane lub dzielące szyby szprosy, efektowne okucia, szyby specjalne lub mocno ornamentowane, by unikać niepożądanych spojrzeń.