Stolarka z PCV i Aluminium window-top
513-742-240

pon. - pt.: 8:00 - 16:00
sob.: 8:00 - 13:00

Dodatki do stolarki

Parapety PCV

Istniejące stare parapety mogą być łatwo i tanio zastąpione estetycznymi profilami PCV, dostępnymi w kilkunastu różnych szerokościach i kolorach. Do parapetów dopasowane są zaślepki wykańczające boki. Parapety wewnętrzne powstają z komórkowej, formowanej pianki i współwytłaczanej, twardej, odpornej na uszkodzenia zabezpieczającej powłoki.

Gładka i błyszcząca powierzchnia jest idealna w utrzymaniu czystości i w 100% odporna na promieniowanie UV, wilgoć. Pozwala to na zamontowanie parapetu w każdym pomieszczeniu, bez względu na jego przeznaczenie.

Parapety aglomarmurowe

Dzięki zaawansowanym technologiom uzyskano produkt nowoczesny i funkcjonalny, który posiada właściwości kamienia naturalnego a zarazem oferuje zróżnicowane możliwości kolorystyczne, w zależności od potrzeb. Aglomarmur to połączenie naturalnego grysu marmurowego (95%) oraz żywicy poliestrowej (5%).

Swoje zastosowanie znajduje wszędzie tam, gdzie tradycyjnie używa się kamienia naturalnego, płytek ceramicznych lub lastriko. Aglomarmur z powodzeniem można stosować na podłogach, posadzkach wewnętrznych, schodach, parapetach, blatach i innych elementach wykończeniowych. Produkty z aglomarmuru mogą być wykonane w oparciu o zróżnicowane kolekcje, które są niezwykle wytrzymałe i odporne na ścieranie. Podczas realizacji projektu wystroju wnętrza aglomarmur daje gwarancję utrzymania standardów kolorystycznych a jednocześnie nadaje wnętrzom wyjątkowy charakter.

Żaluzje

Żaluzje to praktyczne i najbardziej funkcjonalne rozwiązanie do hoteli, biur i innych powierzchni użytkowych. Z powodzeniem możemy je również zastosować do mieszkań i domów. Dzięki płynnej regulacji zasłaniania możemy uzyskać różny efekt oświetlenia poprzez większe lub mniejsze rozproszenie światła.

Stanowią ochronę przed nadmiernym nagrzaniem pomieszczeń, a różnorodność oferowanych kolorów umożliwia dopasowanie do dowolnego wystroju i charakteru wnętrza.

Żaluzje pionowe wyglądają elegancko i estetycznie, można nimi zamaskować grzejniki, parapety oraz ozdobić pomieszczenie. Żaluzje poziome udekorują nam okno i pozwolą osłonić pomieszczenie przed promieniami słonecznymi.

  • Żaluzje aluminiowe
  • Żaluzje drewniane 25 i 50mm
  • Żaluzje pionowe

Rolety

Rolety to jeden z systemów ochrony przed słońcem i dekoracji okiennej. Kompleksowy i uniwersalny program pozwala na zasłonięcie niemal każdego okna. Podstawową funkcją roletek jest ochrona pomieszczenia przed promieniami słonecznymi, ale stanowią one również element dekoracyjny i pomagają stworzyć stosowną atmosferę do pracy czy wypoczynku.

Oferowane systemy posiadają samohamujące mechanizmy, możliwe są opcje od najprostszych systemów po kompletną zabudowę w kolorach drewnopodobnych. Stanowią doskonałą ochronę przed nadmiernym nagrzaniem pomieszczeń w upalne dni, a różnorodność oferowanych tkanin, ich gęstości oraz kolorów umożliwia dopasowanie do dowolnego wystroju i charakteru wnętrza.

  • Rolety pionowe
  • Rolety tkaninowe
  • Rolety Dzień i Noc
  • Rolety do okien dachowych

Moskitiery

Moskitiery są popularnym oraz bardzo skutecznym rozwiązaniem stosowanym do zabezpieczenia przed owadami i różnego rodzaju pyłkami z kwitnących drzew niesionych przez wiatr.

Moskitiera chroni również przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym oraz częściowo przed wodą z zacinających opadów deszczu.

Moskitiery składają się z aluminiowej ramy i z naciągniętej siatki antyinsektowej Jest to idealne rozwiązanie do zastosowania w mieszkaniach jak i innych obiektach użyteczności publicznej np. ośrodki wczasowe itp. Moskitiery montowane są zarówno do okien jak i do drzwi, okien balkonowych i drzwi tarasowych.